PRZY ZAMÓWIENIU UBEZPIECZENIA PRZEZ INTERNET PREZENT   tel: +48 601 31 44 55 lub +48 601 846 953

 

logo

Ubezpieczenia na życie

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – od ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczeń majątkowych po ubezpieczenia na życie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną poniżej.

Ubezpieczenia na życie dla Ciebie i rodziny

Umowa ubezpieczenia na życie może obejmować ryzyka zarezerwowane dotąd dla ubezpieczeń grupowych oferowanych pracownikom w firmach czy instytucjach, np. narodziny dziecka czy zgon rodziców lub teściów. Teraz Warta oferuje je w ubezpieczeniu Warta Dla Ciebie i Rodziny adresowanym do szerokiej grupy klientów np. wykonujących wolne zawody czy mikro przedsiębiorców.

Ubezpieczenia na życie to ubezpieczenie typowo ochronne, gwarantujące wypłaty w razie wypadku, choroby czy śmierci osób ubezpieczonych. Zakres ochrony zależy od tego, który z czterech pakietów klient wybierze. Dodatkowo każdy z nich jest dostępny w wariancie Plus lub Premium, różniących się wysokością świadczeń. Tylko one zawierają pakiet assistance. Gwarantuje on m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki czy opieki domowej po hospitalizacji. Łącznie można wybierać aż z pośród 10 wariantów!

tabelka

Spłata kredytu w banku

Zaciągasz kredyt czy pożyczkę i chcesz zagwarantować sobie czy rodzinie możliwość jej spłaty w razie swojej śmierci?

Ochrona, którą zapewniamy to gwarancja wypłaty świadczenia w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło. Jeśli zależy Ci na szerszym zakresie polisy, możesz dokupić specjalny program ochronny gwarantujący świadczenia w przypadku poważnej choroby, inwalidztwa czy też pobytu w szpitalu etc.

Ubezpieczenie ochrona dziecka

Przy zawieraniu umowy ubezpieczenia decydujesz, jaką kwotę ma dostać Twoje dziecko po ukończeniu 18 roku życia, a nie później niż po ukończeniu 25 lat. Może ona być jeszcze większa, jeśli towarzystwu uda się wypracować wyższe niż przewidziane zyski.

Dodatkowo można rozszerzyć zakres ochrony o:

  • wypłatę renty posagowej dla dziecka, w razie śmierci fundatora (co miesiąc do końca okresu ubezpieczenia),
  • jednorazową wypłatę w razie zgonu fundatora na skutek wypadku,
  • przejęcie opłacania składek w przypadku całkowitego inwalidztwa fundatora
  • dodatkowy Fundusz Posagowy dający swobodę wpłat i wypłat środków,
  • wypłatę w razie inwalidztwa dziecka w wyniku wypadku
  • wypłatę dziennego świadczenia szpitalnego
  • wypłatę w razie poważnego zachorowania dziecka